Facebook Gönderileri Beğenileri Sayfaya Davet Etme Kodu – Facebook Rehberi – 2018

Facebook Gönderileri Beğenileri Sayfaya Davet Etme Kodu

Facebook Gönderileri Beğenileri Sayfaya Davet Etme Kodu

Facebook sayfalarını büyütmek için en çok kullanılan yöntemlerden biri, gönderilere gelen beğenileri sayfaya davet etmektir. Bu işlemi manuel yapmak için en kolay yöntem Facebook’un mobil uygulamasıdır. Seri şekilde tek tek resim, video veya metin paylaşımlarınızı beğenen Facebook kullanıcılarını sayfanıza davet edebilirsiniz.

Yaptığımız testler sonucu genel içerikli sayfalarda beğenileri sayfanıza davet ettiğinizde %10 luk bir geri dönüş aldığınızı söylebiliriz. Yani 10 bin davette ortalama 1000 yeni takipçi elde ediyorsunuz. Sayfanızın içeriği ve adı bu konuda oldukça önemli. Sayfanız tek bir alanda paylaşımlar yapıyor ise (Spor, siyaset, ünlülerin fan sayfası gibi) davetlere gelen dönüşler daha yüksek olacaktır.

Kodu vermeden önce bir kaç ince detayıda sizlerle paylaşmak istiyoruz. 100k takipçiyi geçmiş sayfalarda davet yöntemi ile takipçi kasılması mümkün değildir. 100 bin beğeniyi geçmiş sayfalarda davet et butonu çıkmamaktadır.

Facebook Gönderilerini Beğenen Herkesi Sayfaya Otomatik Davet Etme Kodu

var inputs = document.querySelectorAll(‘#reaction_profile_browser a._42ft._4jy0._4jy3._517h._51sy’);
var scrool = document.getElementsByClassName(‘uiScrollableAreaWrap’);
var i = 0;

var say=0
var check = function(){
if(i<inputs.length)
{
say = 0
inputs[i].click();
i++;
console.log(i+”. Davet Edildi”);
}
else
{
var metin = “Devamını Gör”;
var devami = document.evaluate(‘//*[contains(@id,”reaction_profile_pager”)]//*[ contains(text(),”‘+metin+'”)]’ ,document, null, XPathResult.FIRST_ORDERED_NODE_TYPE, null ).singleNodeValue;

devami.click();
inputs = document.getElementsByClassName(‘_42ft _4jy0 _4jy3 _517h _51sy’);
scrool[3].scrollTop = scrool[3].scrollHeight;

say++;
if(say>120)
{
alert(“Bitti!”);
clearInterval(yenile)
}
console.log(“Devamını Gör araştırılıyor”);

}
}
var yenile = setInterval(check, 500);

Her profilin günlük davet etme limiti olduğunuda unutmayınız. Net bir sayı yok ancak 1500 ila 2000 arası davetten sonra hesaplar 24 saatliğine davet engeline takılmaktadır. Sayfanıza ekli her editör ve yönetici hesabı ile davetlere kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 24 saat içerisinde hesabın davet engeli kalktığı gibi tekrar davet etmeye başlarsanız 300 ila 500 davet sonrası yine engel yiyeceksinizdir. Bu sebeple profillerinizden 48 saatte bir davet atmanızı öneririz.


Arama Terimleri: iletişim bilgileri, telefon no, irtibat tel, canlı destek hattı, çağrı merkezi, şikayet hattıCevapla